CLEMENTONI Racing Game Mickey Roadster Racers Игра со коли

Неверојатна игра за тркање со коли со митските ликови од Мickey и Roadster тркачи!
Фрли ги коцките и предизвикај ги пријателите да те претркаат до финишот! Внимавајте на изненадувањата, сепак!
Апсорбирачки производ за да ве одведе на вистинскиот пат со ликовите од Дизни кои децата најмногу ги сакаат, во трка полна со изненадувања и тегоби!

5г +

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.