НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

Clementoni Scooter Loopwagen проодувалка скутер

Пријатен, vintige дизајн скутер изработен од 100% рециклиран материјал за да му помогне на вашето дете да се забавува правејќи ги своите први чекори на овој свет! Проодувач во форма на скутер за стимулирање на развојот на моторните вештини на децата, координација и просторна перцепција. Вклучува оддел за складирање каде што децата можат да чуваат мали лични предмети.

100% произведено во Италија

Возрастод 10-36м

2,065 ден

Опис

  • Visual Perception
  • Tactile Perception
  • Body Perception
  • Eye-hand Coordination
  • Identification
  • Imagination
  • Space Perception

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.