CLEMENTONI Shape Sorter Bucket Кофа со 6 коцки

Кофа со 6 различни форми и бои

9м-36 м

890 ден

Опис

Кофа со 6 различни форми што треба да се наместат , за најмалите да научат лесно да ги  препознаваат првите броеви, форми и бои.

Стимулира координација на рацете и очите и рачните вештини.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.