CLEMENTONI СЛОЖУВАЛКА Вистински Часовник “Mickey Mouse Club House”

  • Со помош на овој сет пазли може да се состави вистински часовник кој работи и може да го краси вашиот ѕид.
  • Часовникот е со дијаметар од 30цм, истиот е флуоросцентен и свети во темно.
  • Прекрасна тема со дружината на Мики Маус.
  • Димензии 5,3 х 30 х 30цм.
  • Произведено во Италија

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.