CLEMENTONI Soft Blocks Set Baby Princess Set Сет принцези

Стимулира рачни вештини и им помага на децата да се развиваат низ игра . Многу светли бои за стимулирање на визуелна перцепција, внимание и вештини за набудување и сортирање.Направени се од мек и безбеден материјал кои лесно се мие,не е токсичен и се благо парфимирани.

6м-36 м

1,488 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.