CLEMENTONI 30 Sоft Building Blocks 30 Меки коцки во торба

30 шарени и меки коцки  во различни големини и бои. Безбедени и лесени за играње благодарение на специјалниот мек материјал.  Коцките можат да се мијат со вода и сапун или дури и во машина  за миење садови . Одлични за предучилишните установи и дневни центри и за развој на креативност, имагинација и моторни вештини.

18+ м

580 гр

944 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.