CLEMENTONI SPACE Collection MARS Сложувалка

  • Пазли од неверојатниот серијал SPACE collection ” Planet Mars” 500 парчиња.
  • Составете 500 парчиња пазли  и добијте неверојатна кружна слика на планетата Марс со дијаметар од 50цм.
  • Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика.
  • Димензии на пакувањето –  28 х 37 х 5,5цм
  • Произведено во Италија

 

499 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.