CLEMENTONI SQISHY BALLS СЛАЈМ ТОПЧИЊА

Squshy може да биде одлична забава со овој фантастичен научен комплет за создавање неверојатни топчести топки!
вошувањето Наполнете го балонот вклучен во комплетот со специјални топчиња во боја и, за неколку минути, ќе го доживеете задоволството да ги создадете вашите супер-мелести топки!
Прирачникот го води детето чекор по чекор низ различните фази на експериментот во целосна безбедност.

852 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.