CLEMENTONI СТУДИО ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА НОКТИ

Модерна конзола за професионалци од Nail Art со машина што нанесува лак,става светки и суши лак.
Комплетот содржи сосема нови Crazy Chic глазури, практично пенкало за украси, многу матрици и супер Глам сјај!
Модерна и оригинална креативна игра за украсување на вашите нокти со ладен стил од вистинскиот Crazy Chic.
А за да не се потрошат светките, тука е практичниот собирач на фиоки.

1,848 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.