CLEMENTONI Turtle with 15 Soft Blocks Желка со 15 меки коцки

Желка со 15 меки коцки

10м-18 м

958 гр

 

944 ден

Опис

Школката на желките се отвора за чување 15 меки шарени коцки. Безбеден и лесен за играње благодарение на специјалниот мек материјал. Коцките можат да се мијат во вода и со сапун или дури и во машина за миење садови. Одлично за предучилишните установи за дневни центри.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.