CLEMENTONI Woof Woof Emotions & Cuddles Интерактивно куче

Интерактивното кутре им помага на децата да ги откријат емоциите на едноставен и забавен начин. Светлата, звуците и изразите на лицето веднаш се менуваат со изненадувачки ефект.
Притиснете го копчето на главата и погледнете го кученцето како го менува својот израз на три различни начина: среќен, тажен, заспан. Светлината во стомакот ја менува бојата според емоцијата. Покрај тоа, интерактивното кутре им помага на децата да ги научат првите броеви, бои и многу други нови зборови со убави и забавни рими.

10м-36 м

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.