CLEMENTONI Work Bench Работна клупа со алатки

Работна клупа за играње со три алати, чекан, штрафцигер и клуч и 6 додатоци,  вртки и завртки, за богата и интерактивна забава.
Станува практична кутија со алатки што детето секогаш може да ја носи.
Стимулира координација на рака и око и рачни вештини.

10м-36 м

 

885 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.