CLEMENTONI Play Creative Мини Маркет

  • Оригинален, кративен сет кој ќе ја ослободи имагинацијата на децата низ креирање и игра со Мини маркет од тврд пластифициран картон.
  • Овошје, зеленчук, млеко и други потрепштини можат да бидат креирани од волница, текстил и хартија – приложени во сетот.
  • Приложено е детално илустрирано упатство.
  • Димензии : 5 х 37 х 28,10цм

1,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.