CLEMETONI СЛОЖУВАЛКА PARTY SHAPES AND COLORS

Едноставна и забавна игра што ги охрабрува вашите најмали деца да препознаваат геометриски форми и 4 главни бои.
Има 4 табли и шест 16 шарени парчиња во форма овозможуваат 3 различни режими на игра што ги запознаваат децата со облиците и боите.
Режимот на играта исто така го забавува вашето дете бидејќи создаваат сè што може да смисли нивната фантазија.
2+ години

460 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.