НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 7%

COLOSSUS Апарат за јогурт

  • Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови
  • Процесот на правење јогурт трае помалку од 12 сати
  • Потсетник за тек на процесот
  • Лесен за одржување
  • Сила 16,5W
  • Струја 220-240V 50/60H
  • Димензии обем 25 цм,висина 16 цм

2,250 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.