COLOSSUS Чистач на пареа 5 во 1 со плус додатоци

  • ​Нов дизајн.
  • Сила 1300W.
  • Должина на кабелот 5 м.
  • Содржи вкупно 4 крпи за парочистачот,џоѓер,млазница,игла за чистење на апаратот,округла четка од метал, округла четка од најлон.
  • Додаток за чистење на прозори и гардероби плус прашина.
  • Капацитет за вода 400мл.
  • Регулатор на пареа на 4 нивоа.

5,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.