COLOSSUS Депилатор

  • Сет брич и депилатор
  • Брзо и лесно одстранување на влакна со ефект кој трае и до 4 недели
  • Сила 3W

2,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.