COLOSSUS Дигитална електрична четка за коса

  • 3Д керамичка четка за нежно исправување на коса.
  • LED дисплеј.
  • Максимум 230’.
  • Автоматско исклучување.
  • Брзо греење.
  • Контрола на температура.
  • ON/OFF функција.

1,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.