COLOSSUS Ексклузивен ESCAJG сет

COLOSSUS Ексклузивен ESCAJG сет

  • Сет од 30 парчиња
  • 6 големи ножа
  • 6 големи лажици
  • 6 големи вилушки
  • 6 мали лажици
  • 6 мали вилушки

3,360 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.