COLOSSUS Електричен грил со титаниум и керамика

  • Сила 1250W
  • Решетка за печење од титаниум и керамика
  • Површина за печење 30,5 х 25,5см
  • Термостат со 5 подесувања
  • Врвна технологија наменета за помалку дим

2,700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.