COLOSSUS Електрична грил скара

  • Голема електрична грил плотна.
  • Димензии на плотната 47х37цм.
  • Потенциометар со 5 нивоа на јачина.
  • Грил плотна обложена со тефлонски нелеплив слој.
  • Сад за одржување на храната топла.
  • Сад за маснотии.
  • Тацна за загрејување на храната.
  • Сила 2000W.

3,800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.