COLOSSUS Фен четка за коса

  • ​IONIC фен и четка за коса во едно.
  • 3 температурни подесувања.
  • Ротирачка четка.
  • Двосмерна.
  • Сила 800W.

3,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.