НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 11%

COLOSSUS Фен за коса

  • ​IONIC.
  • Сила 2200W.
  • Умерувач на воздух.
  • Можност за дување и на ладен воздух.

2,301 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.