COLOSSUS Фритеза на топол воздух

 • ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ ДОДАТОК НА МАСЛО
 • Сила 1000W
 • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (работата се прекинува штом се извлече садот)
 • Одвојувачка тефлонска решетка за полесно чистење
 • Максимален капацитет 2Л
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30мин
 • Потенциометар за печење на храната 80-200 степени
 • Индикаторно светло
 • Заштита против прегрејување
 • Рачка ладна на допир

4,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.