COLOSSUS Фритеза

  • Метална
  • Сила 2000W
  • Капацитет на масло 3Л
  • Поклопувач што може да се одвои
  • Сад за храна што може да се одвои, сад за масло што може да се одвои за полесно да се исчисти
  • Потенциометар 90-190С

2,500 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.