COLOSSUS GENTLY Ексклузивен сет од 24 парчиња

  • Сет од 24 парчиња за ручек.
  • Нерѓосувачки челик 18/10.
  • 6 парчиња големи лажици.
  • 6 парчиња мали лажици.
  • 6 парчиња вилушки.
  • 6 парчиња ножеви.
  • Сетот доаѓа во атрактивно дизајнирана кутија со многу пријатен надворешен принт кој на прв поглед дава позитивен прв впечаток.
  • Внатре се наоѓа сет од 2 парчиња прибор за ручање со елегантни златни бои по рачките.
  • Идеален прибор за подарок на најблиските.

3,400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.