COLOSSUS GENTLY Ексклузивен сет од 72 парчиња

 • Цврста кутија
 • Сет од 72 парчиња.
 • Нерѓосувачки челик 18/10.
 • 12 парчиња големи лажици.
 • 12 парчиња мали лажици.
 • 1 лажица за шеќер.
 • 12 парчиња големи вилушки.
 • 12 парчиња мали вилушки.
 • 2 вилушки за маслинки.
 • 12 парчиња ножеви.
 • 1 голема кутлача.
 • 2 лажици за сервирање.
 • 1 мала лажица за сервирање.
 • 1 кутлача за сос.
 • 2 парчиња сет за салата.
 • 1 штипалка за лед
 • 1 лопатка за сервирање торта.

10,150 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.