COLOSSUS Гурманско крчко

  • Може да се готви на 8 начини.
  • Двострука акција која овозможува совршено комбинирање на топлината за време на спремањето.
  • Врвната топлотна спроводливост и керамичкиот слој овозможува изедначено готвење во сите делови од апаратот.
  • Карактеристики: повеќенаменски апарат со димензии 28х28 цм; стаклен поклопвач со дебелина од 5 мм; количина 5л; гратис додаток за готвење на пареа и мрежа за пржење во масло; сила 1350-1650W; тајмер од 120 мин; растојание на температура 60-120’С; може да се мие во машина за садови; алуминиумска база од 2,5 мм; рам кој едноставно се одстранува;

7,350 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.