COLOSSUS NUTRI MIX CSS-5412D

  • Сила 800W.
  • Намена: за смути
  • Функции: Мели,блендира,миксира,сече,дроби лед
  •  Плус функција
  • Брзина од 20.000 вртежи/мин.

2,900 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.