COLOSSUS NUTRI PRO MIX

  • Сила 600W.
  • Една брзина.
  • Брзина од 20.000 вртежи/мин.
  • Функции: меле,сече,дроби,меша.
  • 3 сада (еден голем и два помали од кој едниот има рачка како кригла). Два капака за чување на свежината. Сечило за мелење и сечило за блендирање. Два прстена.

2,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.