COLOSSUS Пегла на пареа

  • Пеглање на суво/функција прскање/пареа/континуирана пареа/вертикална пареа
  • Функција за самочистење
  • Резервоар за двојно вбризгување
  • Сигурносна заштита од прегрејување
  • Температурен индикатор
  • Систем против натопување
  • Автоматско исклучување
  • Сила 2200W

3,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.