НА ПОПУСТ

COLOSSUS Пегла за коса

  • ​LED индикатор за вклученост.
  • ON/OFF прекинувач за вклученост/исклученост.
  • Максимална сила 30W.
  • Максимална температура на греење 200’.

1,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.