COLOSSUS Пегла

  • Грејна плоча од не ’рѓосувачки челик.
  • STAINLESS STEEL дно.
  • Пеглање на суво.
  • Подесување на температурата.
  • Сигнализирачка ламба.
  • Сигурносен систем против прегрејување.
  • Резервоар за вода.
  • Мерна единица за сипување вода.
  • Мала димензија деална за патување.
  • Сила 1200W.

1,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.