COLOSSUS Правосмукалка црна

  • ​Сила 1600W.
  • Нов дизајн.
  • Платнена кеса.
  • Пластична цевка.
  • Четка за усисување.
  • 2 сунѓерасти филтери.
  • Автоматско вовлекување на кабелот.

4,800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.