НА ПОПУСТ 12%

COLOSSUS Професионален сет со бакар од 12 парчиња

  • Револуционерно 9 слојно дно
  • 6 стаклени поклопувачи
  • 6 тенџериња
  • тенџере за сосеви 16 х 10,5см
  • тенџере 18 х 11см
  • тенџере 20 х 12,5см
  • тенџере 24 х 14,5см
  • тава 27 х 7,5см

7,400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.