COLOSSUS Сет керамички ножеви

  • Сет керамички ножеви
  • нож од 19cm
  • нож за сецкање од 17cm
  • нож за леб од 19cm
  • нож за ситно сецкање од 12cm
  • мало ноже од 8,5cm
  • плус додаток за лупење компири

1,520 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.