НА ПОПУСТ 23%

COLOSSUS Сет стаклени ножеви

COLOSSUS CL-45 Сет стаклени ножеви

  • Сет квалитетни ножеви со елегантно стакло
  • Ергономски дизајн на рачките пријатен за ракување
  • Комбинација на гумени рачки со сечило од не’рѓосувачки челик
  • нож од 20,3cm
  • нож за леб од 20,3cm
  • нож за сецкање од 20,3cm
  • помал нож за сецкање 12,7cm
  • едно мало ноже од 8,9cm

2,750 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.