COLOSSUS Сет за обликување на коса

  • ​3 различни апарати во 1.
  • Сила 50W.
  • Керамички слој на плочите.
  • 5 можни начини на обликување.
  • 3 различни делови кои може да се менуваат.

2,800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.