НА ПОПУСТ 18%

COLOSSUS 3 во 1 апарат за чистење прозори

 • Прскалка за вода
 • Крпа за бришење/чистење
 • Вакум усисувач на нечистотија
 • Мал сад за мерење на количината на водата
 • Адаптер за полнење
 • Литиумска батерија  7.4V – 2000mAh
 • Време за полнење на батеријата 4-5 саати
 • Време на користење 50мин
 • Ергономска рачка
 • Сад за чиста вода со капацитет од 90ml
 • Сад за нечиста вода со капаситет од 10

2,700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.