Colt Super Express Друштвена игра

  • Број на играчи: 3-7
  • Времетраење:  15-20 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Ludonaute

1,190 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.