НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA CONCEALER BRUSH Четкичка за нанесување на коректор

120 ден

Опис

Четкичка за нанесување на коректор

Идеална четкичката за нанесување на сите видови на коректори.

Со оваа четкичка ќе постигнете потполно прекривање на сите недостатоци на кожата.

Направена е од синтетички влакна.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.