AURA CORRECT ME 301 VANILLA Течен коректор

256 ден

Опис

Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите на кожата. Многу е погоден за подрачјето на подочниците.

Лесно да се нанесува, притоа обезбедува многу природен изглед.

Достапен е во 6 нијанси.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.