НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA COVER ME 103 SAND Течна пудра

264 ден

Опис

Течна пудра за совршено прекривање на сите недостатоци на Вашето лице.

Хипоалергена формула која одлично ги прекрива сите неправилности на кожата, вклучувајќи ги и темните кругови околу очите, акни, дамки, флеки и мали лузни.

Водоотпорна формула која трае и до 24 часа! Содржи заштитен фактор SPF 20 и претставува одлична заштита од штетното влијание на сочевите зраци. Кремастата формулација овозможува лесна и рамномерна апликација за постигнување на совршен тен.

Не ги затвора порите! Наменета е за сите типови кожа. Погодна е за секојдневна употреба.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.