DABOV BRAZIL – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ ОД МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА | ТОФИ | БИСКВИТ

Со нота на млечна чоколада, мала нота на бисквити и финиш од тофи.

За љубителите на специјални кафиња со сладок вкус и блага киселост.

Подари си добар почеток на денот!

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.