DABOV DECAF BIO – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ ОД МЛЕЧНО ЧОКОЛАДА | ТОФИ | ПЕЧЕН ЛЕШНИК

Со ноти на млечна чоколада, печен лешник и малце тофи.

Замислете извонредно био кафе, кое го задржува својот богат вкус иако е без кофеин.

Одлична алтернатива за сите кои сакаат да го ограничат и намалат кофеинот.

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.