DABOV GUATEMALA BIO – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ ОД ТОФИ | ЦРВЕНО ЈАБОЛКО | МАНДАРИНА

Био кафе со вкус на свежо овошје.

Уживајте во богатата традиција на кафе во Гватемала со секоја голтка.

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.