DABOV SPECIALTY COFFEE / GUATEMALA BIO FLOR DE CAFE

СО НОТИ ОД МУЛТИ ЧОКОЛАДА | БОРОВ МЕД

Слатка комбинација од чоколадо и боров мед

РЕГИОН: Huehuetenango

Фарма: Flor de Cafe

ВИСИНА : 1350-1980m

ОБРАБОТКА Измиени

ПЕЧЕЊЕ: Средно

750 ден2,800 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.