David Beckham Aromatic Greens парфем за мажи

Пикантен лимон, замрзнати зелени листови, негувани ароми подвлечени со дрвенеста маженственост. Инспириран од долги прошетки во природа и полиња, уживајќи во свежиот воздух и спокојството на природата. Ода на исклучителните моменти на чист спокој во планините и селата. Главни состојки: лимон, минт, сандалово дрво, ирис и темјанушка.

2,814 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.