David Beckham Beyond тоалетна вода за мажи

David Beckham го лансира новиот машки мирис Beyond, креиран од страна на парфумерот Nelly Hachem Ruiz. Композицијата е најавена како дрвенесто-зачинета, со мажествени нијанси на кожа во основата. David Beckham Beyond се отвора со ноти на мохито, грејпфрут и кардамом. Дрвенестите ноти на кедрово дрво во срцевината, се зачинети со луткаст гераниум и црн бибер, додека топлината и длабочината доаѓа од пачули и ванила.

1,400 ден1,775 ден

Исчисти

Опис

Мажествените ароми на кожа даваат специфичен потпис на ова издание. Посебниот дизајн на шишенцето евоцира мажествена елеганција. Изработено од дебело стакло, истото има заоблени агли и е инспирирано од архитектурата, односно висок облакодер кој достигнува до ѕвездите.

Рок на траење по отварање на производот: 36 месеци

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

40мл, 60мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.