David Beckham Bold Instinct парфем за мажи

Bold Instinct e последната едиција на David Beckham Fragrance рангот. Со инспиративата порака за избор, ги охрабрува мажите да останат верни на себе без разлика како размислуваат останатите. Парфемот Bold Instinct e моќен колку што е и елегантен, носејќи самодоверба во себе. Инспириран е од вредностите на David Beckham и целта на неговиот бренд – посветеност во пратење на интуицијата и носење цврсти одлуки.

1,309 ден1,652 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.